دسته بندی ها:

سایت، اپلیکیشن:

نت استارت

نت‌استارت مجله آنلاین اطلاع‌رسانی، تحلیلی و آموزشی درباره سایت‌ها و ابزارهای تحت‌وب است که خدمات آنها می‌تواند موجب درآمدزایی یا توسعه کسب‌وکار از طریق اینترنت شود.

سون موبایل

فروشگاه آنلاین لوازم جانبی موبایل که از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را با داشتن نماد اعتماد الکترونیک آغاز کرده و با تنوع فراوان محصول و سرویس دهی قوی یکی از فروشگاههای برتر در سرتاسر کشور می باشد.

ملی کنسرت

سایت ملی کنسرت جهت سهولت در خرید اینترنتی بلیت برنامه های فرهنگی و هنری توسط شرکت آرنا مهر طراحی، در اصفهان اجرا و راه اندازی گردیده است.

پی سی دانلود

سایت پی سی دانلود به عنوان یک سایت پر مخاطب و محبوب ایرانی در زمینه دانلود می باشد که فعالیت خود را از سال ۸۴ آغاز کرد.

سدا

آموزش رایگان و مجازی موسیقی به فارسی زبانان سراسر دنیا

خبر فارسی

جستجوگر هوشمند خبری

فراچارت

پایگاه آموزش معامله گری در بازارهای مالی

پرشین جی اف ایکس

پرتال تخصصی دانلود، گرافیک و مالتی مدیا

بیتوته

پرتال خبری، اطلاع رسانی، سرگرمی

بیزآنلاین

فروشگان آنلاین لوازم الکترونیک

تم یاب

تم یاب پایگاه اینترنتی خرید و فروش قالب وب سایت فارسی و مرجعی برای یافتن بهترین قالب‌های HTML و CMSهای رایج وب بر اساس استاندارد های روز است. همچنین محلی است برای آشنایی با طراحان برتر ایرانی و برآورده سازی نیاز شرکت های توسعه دهنده وب ایران.

آی کوپن

مدل کاری آی کوپن بسیار ساده است. آی کوپن با صاحبین کسب و کارهای معروف و برندهای برتر مذاکره می نماید و با ارائه یک بسته پیشنهادی مناسب، بیشترین تخفیف ها را دریافت می‌کند. سپس این کوپن‌های تخفیف را بر روی سایت قرار داده و برای مدتی مشخص اقدام به عرضه آن‌ می‌کند. درواقع نوعی وبسایت تخفیف گروهی است.