یک سال قبل در چنین بهاری …

1
579

 

در بهار ۹۴ که اصفهان پلاس راه اندازی شد با خود عهد کردیم که به شرط موفقیتمان، و از ابتدای سال ۹۵ قسمت های جدیدی به سایت اضافه کنیم.

ویژگی هایی که به کارآفرینان جوان اصفهان بیشتر کمک کند، ویژگی هایی که قدمی هر چند کوچک برای پیشرفت اصفهان در کارآفرینی بردارد.

( با مطالعه مطالب   داستان اصفهان پلاس   و   درباره ما    بیشتر در مورد ما خواهید دانست. )

البته در این راه از مشورت و دلگرمی های بزرگوارانی مثل: مهدی ناصری، دکتر محمد گوهریان، دکتر کوروش خسروی،  آقایان مهندس  خسرو سلجوقی، ناصر غانم زاده، حسین مزروعی، آرش برهمند، نیما دادگستر، مهدی علیپور، احمد زینی، میلاد صابری، میثم زرگرپور، نوید رجایی پور و …  هم استفاده کردیم.

و اما با اضافه شدن یک قسمت به منوی اصلی سایت تحت عنوان اصفهان:

۱ – با جمع آوری اطلاعات و همکاری یکی از استارتاپ های اصفهان، تا جای ممکن رویداد ها و دور همی های اکوسیستم کارآفرینی اصفهان را در سه سال گذشته جمع آوری  و به تصویر کشیدیم.( اینفو گرافیک ساختیم. )

۲- با اضافه کردن تقویم رویداد های کارآفرینی اصفهان به سایت، شما می توانید رویداد های شهر را در تقویم گوگل ملاحظه کنید و به تقویم شخصی خودتان اضافه کنید.

۳ – در نقشه کارآفرینی شهر اصفهان می توانید مراکز مرتبط با کارآفرینی را ببینید و از ظرفیت های گوشه کنار شهر با خبر شوید.

۴ – در قسمت اخبار سعی می کنیم اخبار مرتبط را به اطلاع شما برسانیم. انعکاس اخبار کارآفرینی باعث غرور و تشویق همه ما خواهد بود.

۵ – دستاوردها که خود شامل چند بخش است و نمایشگاه مجازی تلاش و فعالیت های کارآفرینان جوان اصفهان می باشد.

 

و چند درخواست :

  • منتظر پیشنهادات تکمیلی و همکاری های شما  هستیم.
  • در صورتی که دوستانی دیگر در هر جای ایران مایل باشند، تجربیات ما در اختیار آنان می باشد.
  • ویژگی های دیگر سایت و همچنین اخبار خوشی از اصفهان پلاس در راه است پس لطفا عضو خبر نامه ما شوید.

 

با عضویت در خبرنامه مطالب جدید و مفید را در ایمیل خود داشته باشید.

خیالتان راحت ما هم از اسپم متنفریم 🙂 فقط مطالب مفید برای شما ارسال می شود.

اشتراک گذاری
یک مروج کارآفرینی و مدرس و مربی کوهنوردی است و قبل از آنکه کارشناسی ارشد بازاریابی خود را بگیرد، 12 سال تجربه, از کارمندی تا تاسیس استارتاپ و تجارت خارجی و کار در صنعت ساختمان را دارد. هم اکنون علاوه بر همکاری در اصفهان پلاس در استارتاپ eventcenter.ir مشغول به کار است. برگزاری تداکس نقش جهان و مربی گری و برگزاری چندین رویداد کارآفرینی از فعالیت های او دراین حوزه می باشد.

یک دیدگاه

افزودن دیدگاه