اکوسیستم کارآفرینی اصفهان در هفته جهانی کارآفرینی

0
377

کارآفرینی و اکوسیستم (زیست بوم) کارآفرینی در اصفهان سابقه ای طولانی دارد ولی از اواسط دهه ۱۳۷۰ در کنار توسعه صنعتی و اشتغال زایی در اصفهان، دانش محور بودن و ارائه خدمات و نرم افرازی شدن هم شاخص شد.

در سال ۱۳۹۲ رویدادهای کارآفرینی در شهر اصفهان برگزار شد و پس از آن با همت تک تک اعضای این اکوسیستم، رویدادها و دورهمی های بیشتری شکل گرفت. کارگاه ها و برنامه هایی برای انتقال تجربه در نظر گرفته و همواره در مسیر رشد قدم برداشته شد، تا جایی که در سال گذشته موفق به برگزاری بزرگداشت هفته جهانی کارآفرینی در شهر خود شد.

هفته جهانی کارآفرینی هر سال در ماه نوامبر در بیش از 160 کشور جهان برگزار می شود. از بیستم الی سی ام آبان ماه سال 95، بزرگداشت این رویداد در ایران و در شهر اصفهان برگزار شد. این بزرگداشت با حضور 52 مشارکت کننده و برگزاری 35 رویداد و کلاس و نمایشگاه و … تنها در این هفته برگزار شد. ادارات دولتی، خصوصی، مراکز کارآفرینی دانشگاه ها، روزنامه ها و رسانه ها و اعضای فعال اکوسیستم کارآفرینی اصفهان، همه و همه در برگزاری این بزرگداشت سهم بسزایی داشتند.

اینفوگرافیکی از فعالیت های انجام شده در هفته جهانی کارآفرینی در اصفهان تهیه شده است که در ادامه قابل مشاهده و نسخه باکیفیت آن قابل دانلود است.

افزودن دیدگاه