سمینار آموزشی-عملی دو روزه کارآفرینی ناب در اصفهان، ۲۵ و ۲۶ مرداد ۱۳۹۶

0
1186
سمینار آموزشی-عملی دو روزه کارآفرینی ناب در اصفهان، ۲۵ و ۲۶ مرداد ۱۳۹۶

عنوان دوره : کارآفرینی ناب

عنوان انگلیسی : Lean Entrepreneurship

درباره دوره

دوره کارآفرینی ناب یک دوره عملی، کاربردی و به روز، برگرفته از جدیدترین آموزه های سیلیکون ولی و بومی شده متناسب با شرایط کسب و کار ایران است که در طی ۸ ساعت و در قالبی کاربردی و گام به گام مهارت های مورد نیاز کارآفرینی را به شیوه ای نوین، در اختیار فراگیر قرار می دهد. یکی از ویژگی های منحصر بفرد این دوره ارایه یک چارچوب (Framework) بومی جهت افزایش ضریب موفقیت فرآیند کارآفرینی (تشخیص فرصت و بهره برداری از فرصت ها) مبتنی بر آموزه های استارتاپ ناب می باشد.

معرفی دوره از زبان مدرس دوره

شاید شما هم در دوره آموزشی استارتاپ ویکند شرکت کرده باشین! خیلی جالب بود نه … احتمالا با خیلی از مفاهیم استارتاپ ها آشنا شدین ولی این نکته رو به خاطر داشته باشید که این رویداد یک رویداد آموزشی هست، شما برای راه اندازی استارتاپ خودتون نیاز به یک راهنمای گام به گام و تکنیک های کاربردی زیادی دارید!

مهمترین منبع شما در طی کردن فرآیند راه اندازی یک استارتاپ، زمانه! بله زمان! باید در حداقل زمان ممکن بیشترین ارزش رو ایجاد کنید! این همان تفکر ناب هست! تفکری که خیلی از ماها اگر سالها پیش با اون آشنا می شدیم می تونستیم جلوی هدر رفتن خیلی از منابع رو بگیریم! یادتون باشه زمان استفاده از فرصت ها اونقدر طولانی نیست که محصولی اشتباه رو تولید کنید! پس باید یاد بگیرید که اولا فرصت های مناسبی رو شناسایی کنید و محصولاتی مناسب رو برای نیازهای واقعی و پول ساز طراحی کنید! این همون چیزهایی هست که در دوره کارآفرینی ناب به شما آموزش داده می شه! وقت اون رسیده که دست به کار بشید!

ثبت نام در سمینار آموزشی-عملی دو روزه کارآفرینی ناب

ویژگی های این دوره آموزشی

ویژگی های این دوره: چه چیزی این دوره آموزشی را منحصر بفرد کرده است؟

این دوره به شما آموزش خواهد داد که چطور بدون نیاز به پیوستن به یک شتابدهنده، استارتاپ خود را راه اندازی کنید و یا گسترش دهید.

کاربردی بودن: آموزه های مختلفی در زمینه استارتاپ ها وجود داره، ولی خیلی از اونها در ایران کاربردی نیستن در این دوره تاکید بر کاربردی بودن آموزه هاست.
وجود یک مسیر و نقشه: در این آموزش یک مسیر بومی و گام به گام برای طی کردن صحیح فرآیند کارآفرینی با رویکرد استارتاپی ارایه شده است. این مسیر، ریسک مسیر کارآفرینی را به حداقل رسانده و مانع هدر رفتن منابع مالی و زمانی می گردد.
آزموده شده در عمل: همه آموزه ها را من و تیم همراهم در عمل بارها و بارها تجربه کرده ایم و در کنار شما خواهیم بود.
به روز بودن متد ها: بعد از گذراندن دوره های بین المللی، متوجه شدم که متدهای بروزتری هم برای تسهیل کردن فرآیند استارتاپی وجود دارد، بخش مهمی از این متدها را در این دوره آموزش خواهید دید.
مثال های ایرانی: جهت اثربخشی آموزش در کنار مثال های خارجی، نمونه هایی از استارتاپ های داخلی در قالب مطالعه موردی ارایه شده اند.
جامع بودن: مهمترین نکات و ترفندهای لازم که شما در زمینه راه اندازی و حداقل کردن ریسک طی کردن مسیر استارتاپی نیاز دارید در این دوره آموزشی ارایه شده است.
تعاملی بودن: در فضای پرسش و پاسخ فراهم شده، می توانید سئوالات خود را بپرسید و نظرات خود را به اشتراک بگذارید.
مهارت محوری: در کنار دانش ارایه شده، تمرین هایی ارایه گردیده که شما بواسطه انجام آن ها مهارت های اولیه را آموزش خواهید دید.

مدرس دوره

مهدی علیپور سخاوی (دکتر استارتاپ)

– موسس وبسایت دکتراستارتاپ ( یکی از سه منبع معتبر آموزش مفاهیم استارتاپی در ایران )
– مربی ارشد متد استارتاپ ناب (Lean Startup) از موسسه Lean Stack (آستین تگزاس، آمریکا)
– دارنده مدرک مدیریت محصول نوآورانه از مدرسه طراحی محصولات نوآورانه Product School آمریکا
– کارشناس ارشد کارآفرینی گرایش فناوری دانشگاه تهران
– مربی ارشد کارآفرینی دوره SYIB (سازمان جهانی کار ILO (و دوره گام به گام ( جهاد دانشگاهی)
– موسس و هم بنیانگذار استارتاپ آوابوک و میلوژی (مستقر در مرکز رشد علوم انسانی دانشگاه فردوسی مشهد)

مخاطبین دوره

– دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی کلیه دانشگاه ها
– موسسین و کارمندان شرکت های دانش بنیان مستقر در مراکز رشد
– فعالین اکوسیستم کارآفرینی
– موسسین شرکت های نوپا
– اساتید دانشگاه (در راستای تامین هدف حرکت به سوی دانشگاه کارآفرین)

پیش نیاز دوره

لازم به ذکر است که روز اول این دوره به مباحث مقدماتی و روز دوم به مباحث پیشرفته پرداخته خواهد شد. جهت اطلاع از موضوعات و سرفصل های این دوره و همچنین آشنایی با مفاهیم اولیه حتما در مورد مباحث زیر باید اطلاع و آشنایی داشته باشید. بر روی لینک زیر کلیک کنید:

آموزش گام به گام کارآفرینی ناب
  • زمان برگزاری رویداد: چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۰ الی ۲۰
    پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۰ الی ۱۷
  • مکان برگزاری دوره: دانشگاه اصفهان، دانشکده زبانهای خارجی، طبقه دوم، تالار امام

ثبت نام در دوره کارگاه کارآفرینی ناب

افزودن دیدگاه