درباره ما

حرف اول نام اوست

کار آفرینان در هر صنعت و هر حوزه ایی که باشند همواره درحال ارزشی آفرینی و جابجا کردن مرزها می باشند و ما بر این باوریم که اصول (پارادایم) اقتصاد، فرهنگ، هنر و … تا سال 2020 میلادی به واسطه حضور نسل جدیدی از کارآفرینان و اینترنت و مسائلی مانند این، تغییراتی بنیادین خواهد کرد و آیندگان از آنچه ما انجام داده ایم، سوال خواهند پرسید.

اصفهان پلاس، وسیله کسب سود مالی و رشد اقتصادی برای موسسین و فعالان در آن نمی باشد و سعی خواهد نمود که به عنوان نمونه ایی از کارآفرینی اجتماعی فعالیت کند و همچنین نمونه ایی باشد که به جوامع کارآفرین محلی در سراسر ایران جرات ابراز وجود و نمایش فعالیت های خودشان را دهد.  اصفهان پلاس نیاز های فنی و نویسندگی و ترجمه و تولید محتوای خود را اکثرا در بستر کار داوطلبانه متخصصان مرتفع می سازد و از همه علاقه مندان با هر تخصص از همین جا دعوت به همکاری و انتشار تجربه و دانششان می کنیم. ما به هیچ سازمان و نهاد و … وابسته نبوده و به صورت مستقل فعالیت می کنیم و اگر در آینده درآمدی کسب کنیم صرف توسعه سایت و برنامه های آن خواهد شد.

 جمله ” جهانی بیاندیشید و محلی عمل کنید ” همواره در یاد ما می باشد و آماده ایم تجربیات خود را در اختیار دیگر افراد و شهر ها بگزاریم.

استفاده از اطلاعات  و مطالب و محتوای این وب سایت ( با ذکر منبع و درج لینک ) برای همگان آزاد است.

این وبگاه چند هدف را دنبال می کند:

– اطلاع رسانی در مورد رویداد های آتی مرتبط با کارآفرینی در اصفهان

– انعکاس فعالیت ها ی جامعه پویای (community) کار آفرینی اصفهان از سال 1390

– درگاهی که تازه واردین علاقه مندی های خود را یافته و دستیابی آنها به کانال های ارتباطی با جامعه پویای کار آفرینی را تسهیل می کند.

– هم افزایی و شبکه سازی ارتباط افراد علاقه مند و فعال این حوزه با یکدیگر.

– گرد آوری و انتشار مجموعه ایی از آخرین اطلاعات و ادبیات و محتوای نوین حوزه کار آفرینی و دوره ها و فعالیت ها ی مرتبط.

با احترام

تیم اصفهان پلاس

ایمیل: info[at]isfahanplus.ir

در مورد نام و لوگو ما بیشتر بدانید.


 

zahedi

او یک مروج کارآفرینی است و قبل از آنکه کارشناسی ارشد بازاریابی خود را بگیرد، 12 سال تجربه از کارمندی  تا تاسیس استارتاپ و تجارت خارجی و صنعت ساختمان را دارد. هم اکنون علاوه بر تاسیس  اصفهان پلاس و Apple724 بر روی استارتاپ جدید خود مشغول به کار است. برگزاری تداکس نقش جهان و مربی گری چندین رویداد استارتاپ ویکند و لین استارتاپ ماشین و … از فعالیت های اخیر او دراین حوزه می باشد.

______________________________________________________

الناز در حال حاضر دانشجوی فناوری اطلاعات در دانشگاه شیخ بهایی هست، او علاقه زیادی به پژوهش در خصوص موضوعات مدیریتی مربوط به رشته اش دارد و در کنار یادگیری و کار با زبان های برنامه نویسی و نرم افزارهای مختلف، ترجمه مقالات کارآفرینی را هم انجام می دهد. وی اکنون مسوولیت تولید محتوای ترجمه شده رو در اصفهان پلاس برعهده دارد.

______________________________________________________

 davood

داوود در رشته برق صنعتی در دانشگاه بوشهر تحصیل کرده و از سال 83 با کامپیوتر آشنا شده، وی در دوران دانشجویی با سیستم های مدیریت محتوا (CMS)، وبلاگ و نرم افزارهای گرافیکی مثل Photoshop و Adobe Director آشنا می شود، او در سال 91 فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی سون موبایل رو راه اندازی کرده، همچنین از هم-بنیانگذاران فروشگاه های اینترنتی koohgard و apple724 نیز می باشد. آخرین استارتاپی که در راه اندازی آن سهیم بوده نیز استارتاپ EventCenter است. وی در اوقات فراغت خود به کوهنوردی، طبیعت گردی، دوچرخه سواری و دره نوردی نیز می پردازد. در حال حاضر نیز وظیفه تولید محتوا، وب مسترینگ و بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO) را در اصفهان پلاس بر عهده دارد.

______________________________________________________

صمصام فارغ التحصیل رشته IT و یک گیک توسعه نرم افزار است. حدودا سه ساله که کار و تفریحش شده برنامه نویسی. با زبان ها و فریمورک های مختلفی آشنا هست و همیشه سعی میکنه درحال یادگیری باشه. درحال حاضر مشغول توسعه اپلیکیشن های اندرویدی با زبان جاوا می باشد. پارکور، دایوینگ و بیلیارد هم از تفریحات صمصام هست. وی از بنیانگذاران استارتاپ EventCenter نیز می باشد و در حال حاضر وظیفه پشتیبانی فنی و برنامه نویسی در اصفهان پلاس را بر عهده دارد.

______________________________________________________

علی فارغ التحصیل رشته کامپیوتر در مقطع کارشناسی از دانشگاه شیخ بهایی می باشد. او چندین سال است که به صورت حرفه ای به زبان php برنامه نویسی می کند. وی از بنیانگذاران استارتاپ EventCenter است. به فریمورک های Laravel و CodeIgniter تسلط بالایی دارد. در حال حاضر نیز وظیفه توسعه و پشتیبانی را در اصفهان پلاس بر عهده دارد.