دومین رویداد نت تلنت(Net talent 2017)، ۴ آبان ۹۶

0
202

موسسه خیریه شجره طیبه و جهاد دانشگاهی واحد اصفهان با همکاری استارتاپ ایران فا و اصفهان پلاس اقدام به برگزاری دومین رویداد نت تلنت می کند:

دومین رویداد نت تلنت 

بررسی عملکرد کسب و کارهای اینترنتی و آشنایی با صاحبان این نوع کسب و کارها ما را بر آن داشت تا رویدادی را برنامه ریزی کنیم که تجارب آنان را برای دیگران بازگو کنیم، البته از زبان خودشان. به همین منظور عنوان نت تلنت (Net talent) برای این رویداد انتخاب شد. در رویداد #نت_تلنت قرار است به افراد بااستعدادی پرداخته شود که تمام موانع مسیر خود را کنار زده‌اند تا بتوانند در حوزه کسب و کارهای اینترنتی اتفاقی را رقم بزنند. به شما قول می‌دهیم که پس از این رویداد، با مراحل راه اندازی استارتاپ و ابزارهای مفید برای آن آشنا شده و با انگیزه‌ای مضاعف و انرژی بالا به سراغ کسب و کارتـان بروید و آن را بسازید، توسعه دهید و لذت ببرید.

در اولین رویداد که سال ۹۵ برگزار شد در کنار علی حاج محمدی (بنیان گذار همیار وردپرس)، نیما قاضی(بنیان گذار سفرهای علی بابا)، محمد قیومی (موسس سامانه خبر فارسی)، محمد زاهدی (بنیان گذار ایونت سنتر) و محمدرضا آذین (بنیانگذار سامانه رویدادی اصفهان فا) بودیم.

امسال نیز تصمیم داریم در دومین رویداد میزبان افراد زیر باشیم:

بچه های TAP30 هم برای علاقه مندان به حضور در این رویداد کد تخفیف میدن. کافی است مقصد رو هلال احمر انتخاب کنید و با کد تخفیف nettalent راحت و بی دردسر به محل رویداد سفر کنید…

ثبت نام در دومین رویداد نت تلنت

افزودن دیدگاه