رویداد نوژن اکسل، ۱۷ مرداد ۹۶

0
87

رویداد نوژن شتابدهنده اکسلرویداد کارآفرینانه نوژن در بازه های زمانی مشخصی توسط شتابدهنده اکسل برگزار می شود.

این بار در رویداد کتابخوانی کارآفرینانه نوژن بر آن شده ایم تا با مطالعه و بررسی کتاب های حوزه کارآفرینی قدمی در راستای اعتلای دانشمان برداریم. در رویداد کتاب خوانی نوژن هر بار به بررسی یکی از منابع حوزه کارآفرینی می پردازیم و نویسنده، مترجم و یا متخصص آن حوزه به معرفی و ارائه کتاب میپردازد. سپس با حضور جمعی از صاحب نظران، فعالان و علاقه مندان به بحث و گفتگو راجب به کتاب می نشینیم.

این هفته اولین نوژن کتابخوانی، با محوریت کتاب “جوامع استارتاپی” نوشته برد فلد آغاز خواهد شد و احمد ورد و محمد زاهدی دو تن از مترجمان آن، به ارائه می پردازند.

کتاب “جوامع استارتاپی، ساخت یک اکوسیستم کارآفرینانه در شهر شما (Startup Communities: Building an Entrepreneurial Ecosystem in Your City)”، نتیجه آخرین تحقیقات در زمینه نوآوری و کارآفرینی است که تمرکز خاصی بر ساخت یک اجتماع با چنین محیطی داشته تا موجب رشد کسب و کارها شود. براد فلد (Brad Feld)، نویسنده این کتاب با بیش از بیست سال تجربه در این زمینه، یک کارآفرین و سرمایه گذار است که در این کتاب تنها از چگونه کار کردن جامعه استارتاپی نمی گوید، بلکه قواعدی برای تشکیل چنین اجتماعی در هر جایی از دنیا ارائه می دهد. همین موضوع باعث شده است که این کتاب همواره به عنوان یک راهنما در این زمینه به کار گرفته شود.

از تمام علاقه مندان برای حضور در این رویداد دعوت می شود.

زمان برگزاری رویداد: سه شنبه ۱۷ مردادماه ۹۶، ساعت ۱۷ الی ۱۹
مکان برگزاری رویداد: اصفهان، خیابان ۲۲ بهمن، روبروی مجموعه اداری، ساختمان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

ثبت نام رایگان در اولین رویداد نوژن اکسل: https://eventcenter.ir/Nojan

جهت تهیه این کتاب بصورت اینترنتی به لینک مقابل مراجعه نمایید: http://www.isfahanplus.ir/book-sc

افزودن دیدگاه