معرفی کتاب صوتی تفاوت؛ چرا برخی برندها دلنشین‌ترند؟

0
36

خلاصه کتاب تفاوت:

در سال ۲۰۱۳ بیش از ۵۰۰ میلیارد دلار صرف تبلیغات شد و هر سال این بودجه‌ بیشتر و بیشتر می‌‌شود، اما اغلب پیام آن‌ها دیده نمی‌شود و یا توجه کسی را به خود جلب نمی‌کند. حال باید باور کرد که تنها راه موفقیت این است که تبلیغات همواره باید دارای یک ویژگی باشند: متفاوت بودن.
شما باید بتوانید به جای پیدا کردن راه‌های دور و درازی که ممکن است شما را تنها یک قدم از رقبایتان جلوتر ببرد، کسب و کاری بسازید که مردم فقط شما را انتخاب کنند و محصول شما را بخرند. شما باید بتوانید تجربه‌ای جدید خلق کنید. کتاب صوتی تفاوت به شما می‌آموزد که چگونه برندهایی مانند Airbnb، Uber و Apple موفق به ایجاد تفاوت شدند و چگونه یک روش جدید در کسب و کار و بازاریابی خود خلق کرده‌اند. شما باید بیاموزید که فرصت‌های ارزش‌آفرین را به منظور توسعه محصولات و خدماتی که مردم از شما می‌خواهند و به آن اهمیت می‌دهند، پیدا کنید. «تفاوت» یک ابزار الهام بخش و حقیقتا قدرتمند است.
آیا شما درباره یک چیز خاص که می‌تواند کسب و کاری خارق‌العاده بسازد، فکر کرده‌اید؟ کتاب زیبای برنادت جیوا آن یک چیز خاص را به خوبی برای شما توضیح داده است. ابزاری که او معرفی می‌کند، نه تنها به خلاقیت شما جرات می‌بخشد، بلکه به کسب و کارتان روحی تازه می‌دهد. کتاب تفاوت به شما می‌آموزد که چگونه می‌توانید در بازار تمایز ایجاد کنید و تبدیل به مجموعه‌ای منحصربه‌فرد شوید.
شما چگونه در جهانی با حداقل ۱۰۰ رقیب، می‌توانید تمایز ایجاد کنید و متفاوت باشید؟ بهترین پاسخ همیشه سخت‌ترین چالش را مطرح می‌کند: تبدیل شدن به خود واقعی. این دقیقا همان چیزی که شما می‌خواهید با آن ارتباط برقرار کنید را جذب می‌کند.
همه ما میل به ایجاد اهداف بیشتر و همچنین توانایی برقراری ارتباط، همکاری، ادغام و انتشار اطلاعات مختلف را داریم و از آن‌جا که موانع ورود به بازار با پیشرفت‌های تکنولوژیکی، بسیار کاهش یافته است، ما با داشتن گزینه‌های موجود و توانایی انتخاب، منعکس کننده چیزهایی هستیم که برای ما اهمیت دارند. این بدان معنا است که انجام کارهایی که اهمیت دارند و انتخاب‌هایی که منعکس‌کننده اصول ما هستند، نقطه‌ای است که ما باید به درستی به سمتش برویم. اگرچه این یک روش بازاریابی است، اما پیام کلی این کتاب بسیار وسیع است و می‌تواند نه تنها به تمام جنبه‌های یک کسب و کار هوشمند بپردازد، بلکه به عنوان یک میانجی و مشوق در درک فرصت‌های فراوان انتخاب‌هایمان باشد. جیوا چندین موارد کاربردی برای کسب و کار را برای نشان دادن این تفکر ارائه می‌دهد که این گام مهم، توانایی ما و همین‌طور چگونگی تغییر مسئولیت ما در حیات یک کسب و کار را تضمین می‌کند.
این یک کتاب خوب برای کسانی است که تعجب می‌کنند چرا بعضی از برندها بسیار موفق‌اند و برخی دیگر شکست می‌خورند. در این کتاب مدل ساده‌ای به نام مدل «تفاوت» برای ارزیابی موفقیت برندهای معروف ارائه می‌شود و احتمالا گزینه‌ای عالی برای کسانی است که مایل به راه اندازی کسب و کاری در حوزه دیجیتال هستند.

مشخصات کتاب

نویسنده برنادت جیوا
مترجم صالح سپهری‌فر
راوی تایماز رضوانی
مدت ۳ ساعت و ۵۱ دقیقه
حجم دانلود ۱۵۹ مگابایت
تعداد فصل ۶
ژانر مدیریت و موفقیت
ناشر انتشارات دنیای اقتصاد
ناشر صوتی نوار
سال انتشار ۱۳۹۷
سال انتشار صوتی ۱۳۹۷
زبان فارسی

 

اشتراک گذاری
کار خود را با دنیای برنامه نویسی تحت وب آغاز کردم ولی به دلیل علاقه زیاد به سئو و دنیای دیجیتال مارکتینگ ، رفته رفته جذب این فضا شدم و روز به روز در حال افزایش دانش و مهارت های فنی خود در زمینه هستم . شبکه آموزشی یادینو را با هدف کمک به رشد کسب و کارهای نوپا راه اندازی نموده ام . تحصیلات آکادمیک بنده کارشناسی نرم افزار کامپیوتر است.

افزودن دیدگاه