Google Analytics

  0
  40

  گوگل آنالیتیکس یکی از سرویس های رایگان گوگل برای وب مسترها می باشد که برای سایت ها و یا اپلیکیشن های استارتاپ ها بسیار مفید می باشد و می توانید دقیق ترین آمار ها را به کمک آن مشاهده کنید.

  Google Analytics برنامه ای کاربردی برای مدیریت ترافیک وب سایت ها میباشد. این سرویس رایگان میباشد و بواسطه آن میتوان گزارشهای گوناگونی از میزان بازدید، میانگین مدت زمان بازدید از صفحات گوناگون سایت، ردهه سنی بازدید کنندگان، تعداد صفحات مورد بازدید در هر بار ورود به سایت، جریان مشاهده صفحات گوناگون سایت، referral ها، کلمات کلیدی مورد جستجو، موقعیت جغرافیایی بازدید کنندگان و نوع سیستم عامل و بروزر آنها را مشاهده کرد. همچنین به صورت زنده یا Real Time میتوان ترافیک سایت و را مشاهده کرد.

  مقالات مرتبط: Google Analytics یک ابزار مفید برای استارتاپ ها

  « Back to Glossary Index
  اشتراک گذاری
  فارغ التحصیل رشته IT در مقطع کارشناسی هستم. علاقه زیادی به پژوهش در خصوص موضوعات مدیریتی، حوزه IT و تکنولوژی و همچنین بازاریابی داشته و اکنون در حال تحصیل در رشته بازاریابی هستم. در کنار یادگیری و کار با زبان های برنامه نویسی و نرم افزارهای مختلف، تولید و ترجمه مقالات کارآفرینی را هم انجام می دهم و در حوزه استارتاپ ها فعالیت دارم. من اکنون بیش از دو سال است که مدیریت تولید محتوا رو در وب سایت اصفهان پلاس برعهده دارم.

  افزودن دیدگاه