استارتاپ

  0
  46

  استارتاپ(Startup) به بیان ساده، سازمانی موقتی است که برای پیدا کردن بازار (مشتری) برای محصولی (عموما تکنولوژیک و یا نوآورانه و یا مرتبط با اینترنت و موبایل و ارتباطات دیجیتتال و …) بوجود آمده است و مسلما تشکیل یک تیم منسجم هم از الزامات آن می باشد. همچنین استارتاپ ها (فرآغاز یا نوپا) در جستجوی مدل درآمدی بهینه برای خود می باشند.
  تعریف استارتاپ از زبان استیو بلنک: استارتاپ سازمانی است موقتی که در جستجوی مدل کسب‌وکاری گسترش‌پذیر، تکرارپذیر و سوددِه است.

  « Back to Glossary Index
  اشتراک گذاری
  مطلب قبلیPennsylvania
  مطلب بعدیوبینار
  داوود در رشته برق صنعتی در دانشگاه بوشهر تحصیل کرده و از سال 82 که با کامپیوتر و وب آشنا شد، آرزوی کسب درآمد از طریق سایت خودش را داشته است. بالاخره در سال ۹۱ با راه اندازی فروشگاه اینترنتی تخصصی لوازم جانبی موبایل 7mobile.ir به آرزوی دیرینه خود رسید. داوود از هم-بنیانگذاران رسانه جامعه کارآفرینی اصفهان isfahanplus.ir و سامانه فروش آنلاین بلیت EventCenter.ir نیز می باشد. مدیریت و فعالیت در تیم طراحی وب سایت MoshaverNet.com به عنوان گرافیست، متخصص سئو و تجارت الکترونیک و Front-End Developer نیز از دیگر فعالیت های او می باشد. راه اندازی همفکر اصفهان در سال 93، مربیگری استارتاپ ویکند و ارائه کارگاه های آموزشی در حوزه کارآفرینی و استارتاپ ها از دیگر فعالیت های داوطلبانه داوود می باشد.

  افزودن دیدگاه