آزمون تست شخصیت کارآفرینی

4
3001

چقدر کارآفرین هستیم؟

عده ای برای بازی در رویدادهای کارآفرینی شرکت می کنند، این بازی کمی گران است.
عده ای برای یادگیری و دانستن شرکت می کنند، جای خوبی آمده اند.
عده ایی برای تفریح شرکت می کنند، تفریح سالمی است.
عده ای برای شبکه سازی می آیند، بسیار عالی است.
عده ای برای گرفتن ایراد و نقد شرکت می کنند، حتما می توانند سوژه و نقص بیابند.
عده ای برای قیافه و پز شرکت می کنند، گرفتن عکس فیس بوکی را فراموش نکنند.
عده ای فکر می کنند که برگزار کننده و مربی گری این رویدادها شغل است، بد شغل پر دردسر و بی در آمدی است.
عده ای برای مسائل پشت پرده شرکت می کنند، من که نمی دانم پشت پرده چه خبر است؟!
عده ای برای توسعه کسب و کار فعلی خود آمده اند، مفید است.
عده ای برای کمک به اکوسیستم کارآفرینی و مسئولیت اجتماعی خود شرکت می کنند،  نقطه حساس ولی موثری است.
عده ای می آیند تا ببینند که شغل آینده آنها کارآفرینی می تواند باشد؟ تجربه بسیار ارزان و مفیدی است.
عده ای…
ولی
عده ای می آیند تا حتما کارآفرین شوند.
به نظر من قبل از تصمیم به کارآفرین شدن باید بدانید شخصیتی کار آفرین دارید یا خیر؟
با انبوه مقالات صحیح و یا غلط در مجلات و سایت ها و تفاسیر قهرمان پرورانه در مورد جابز و گیتس و برانسون و … کاری ندارم. از دیدگاه علمی بررسی می کنیم.
از حدود سی سال پیش دانشگاه های معتبر دنیا در مورد ویژگی‌های شخصیتی کارآفرینان در حال تحقیق هستند و تست های روانشناسی مختلفی ارائه کرده اند که خدا را شکر چند تا از آن ها در ایران با روایی و پایایی خوبی بومی سازی شده است.
آقای دکتر اسدا… کردنائیج از دانشگاه تربیت مدرس یکی از این پرسشنامه ها را تهیه کرده اند که مبنای پایان‌نامه کارشناسی ارشد آقای زاهدی در مورد میزان رابطه سود شرکت‌ها با شخصیت کارآفرینانه اعضاء هیئت مدیره آن ها قرار گرفت و چند سال پیش هم آن را به اتمام رساند.

در یک اکوسیستم کارآفرینی نقش های مختلف وجود دارد که کارآفرین بودن یکی از آن ها است و احتیاج نیست همه کارآفرین باشند. شما می توانید دوستدار این حوزه باشید و یا با خدمات خود به کارآفرین ها کمک کنید و یا حامی رسانه ای آن ها باشید و …

لطفا قبل از تصمیم به کارآفرین شدن یک تست شخصیت از خود بگیرید و ببینید تا چه میزان کارآفرین هستید.

دانلود PDF پرسشنامه

اپلیکیشن ویندوزی برای این تست شخصیت طراحی شده است که می توانید با دانلود آن، به سوالات مربوطه پاسخ دهید و در آخر نتیجه تست را مشاهده نمایید. اپلیکیشن را می توانید از لینک زیر دریافت نمایید.

اگر در استفاده از اپلیکیشن و شروع آزمون به مشکلی برخوردید، ابتدا از لینک زیر، برنامه پیش نیاز را دانلود و نصب نمایید. بعد از اتمام مراحل نصب کار دیگری نیاز نیست. فقط اپلیکیشن تست شخصیت را اجرا نمایید و استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن تست شخصیت کارآفرینی

با تشکر از آقای ایمان نصرتی برای ساخت داوطلبانه این اپلیکیشن 

اشتراک گذاری
داوود در رشته برق صنعتی در دانشگاه بوشهر تحصیل کرده و از سال 82 که با کامپیوتر و وب آشنا شد، آرزوی کسب درآمد از طریق سایت خودش را داشته است. بالاخره در سال ۹۱ با راه اندازی فروشگاه اینترنتی تخصصی لوازم جانبی موبایل 7mobile.ir به آرزوی دیرینه خود رسید. داوود از هم-بنیانگذاران رسانه جامعه کارآفرینی اصفهان isfahanplus.ir و سامانه فروش آنلاین بلیت EventCenter.ir نیز می باشد. مدیریت و فعالیت در تیم طراحی وب سایت MoshaverNet.com به عنوان گرافیست، متخصص سئو و تجارت الکترونیک و Front-End Developer نیز از دیگر فعالیت های او می باشد. راه اندازی همفکر اصفهان در سال 93، مربیگری استارتاپ ویکند و ارائه کارگاه های آموزشی در حوزه کارآفرینی و استارتاپ ها از دیگر فعالیت های داوطلبانه داوود می باشد.

4 ديدگاه

 1. نرم افزار تست شخصیت شناسی کارٱفرینتون انگار مشکل داره روی ویندوز سون نصب کردم ولی سوالات اون به صورت خطوط مورب نشان داده میشه لطفا مشکل رو برطرف ویادر در صورت عدم نقص نحوه استفاده از این نرم افزاررو بفرمائید ،متشکرم
  رئیس هیات مدیره یه شرکت کار آفرین

  • با سلام
   ممنون از اطلاعتون. یک برنامه پیش نیاز وجود داره که قبل از اجرای تست شخصیت، می بایست دانلود و بر روی سیستم خودتون نصب کنید.
   لینک برنامه پیش نیاز هم اضافه شد.
   موفق باشید

افزودن دیدگاه